Povremeni vatreni debitirao u trileru, Borussia slavila iako je triput gubila, Kramarić & Co. poraženi

Prije 1 tjedan 4

U najatraktivnijoj utakmici subotnjeg poslijepodnevnog programa 4. kola Bundeslige Bayer Leverkusen je na domaćem terenu protiv Borussije Dortmund izgubio sa 3-4, iako je tri puta vodio.

Domaćini su poveli golom Floriana Wirtza u 9. minuti i držali su prednost do 37. kada je norveški golgeter Erling Haaland zabio za 1-1. No, u sudačkoj nadoknadi (45+1) prvog poluvremena češki napadač Patrik Schick ponovno donosi vodstvo Bayeru.

Početkom drugog poluvremena, u 49. minuti, Borussija ponovno dolazi do izjednačenja, a strijelac je Julian Brandt. Samo šest minuta kasnije Bayer opet vodi golom Mousse Diabyja.

No, ni tu nije bio kraj golijade. Gosti su opet izjednačili, pogodio je u 71. minuti iz slobodnog udarca Raphaël Guerreiro. Nakon što su tri puta sustizali vodstvo,...