Pobjeda Tondacha, poraz Straže, danas derbi Mladost Zabok – Stubica

Prije 2 tjedni 4

4. NL – središte 30. kolo

Jučer je odigrano 6 od 9 utakmica 30. kola 4. NL središte. Nastupila su i dva zagorska predstavnika. Tondach je stigao do pobjede kod Slunja 1:0. Jedini gol postigao je Karlo Bobinec u 75. minuti. Straža je pak poražena kod Zeline 2:5. Već u 2. minuti domaćini su poveli preko Mrazovića, no Straža je preokrenula. Kantoci je izjednačio u 29. minuti, a domaći golman Klepac je u 32. minuti autogolom doveo Stražu u vodstvo. No, do odmora Zelina je izjednačila, preko Sinanija u 43. minuti. U nastavku Yansane je u 51. zabio za 3:2, Šoštarić tri minute kasnije i za 4:2, da bi Sinani svojim drugim golom u 75. minuti postavio konačnih 5:2. U 31. kolu, koje se igra na Tijelovo Tondach će u goste kod zadnjeg Banovca, a Stražu očekuje zagorski derbi protiv Mladosti iz Zaboka. Od ostalih ...