Kako je smijenjeni kapetan i eliminirani reprezentativac postao junak najdramatičnije HR sportske priče?

Prije 2 tjedni 4

Apsolutni preporod. To je doživio u ovoj kalendarskoj godini Ivan Marcelić, nositelj kapice broj 1 u momčadi novog prvaka, zagrebačke Mladosti. Siječanj 2021. Marca, kako ga zovu suigrači, je bio u krizi. Ništa strašno, nešto što je poznanica vjerojatno baš svakom sportašu, ali za njega je došlo baš u nezgodnom trenutku. Doduše, kao da postoji zgodan trenutak za krizu... U siječnju je čak ispao i s vrata svojeg kluba.

U živom nam je sjećanju finale Kupa, Mladost - Jug. U poluvremenu te utakmice, jugaši su silovito preokrenuli s 4 gola u nizu, poveli 9:7. Marcelić je u dvije četvrtine imao tek 2 obrane. Tada trener Zoran Bajić između vratnica šalje mladog Jerka Jurlinu što će se kasnije pokazati dobitnom kombinacijom jer mu...