Bojan Bogdanović sa svojim Jazzom opet stekao prednost nad Grizzliesima; hrvatski reprezentativac i dalje na visokom nivou

Prije 1 tjedan 2

Košarkaši Utah Jazza slavili su sa 121:111 na gostovanju u Memphisu u trećoj utakmici prvog kruga NBA doigravanja i tako vratili prednost domaćeg terena, a Bojan Bogdanović je za pobjednike postigao 15 koševa, uz šest skokova te po jednu asistenciju i ukradenu loptu za 37 minuta na parketu.

Rezultatski uvjerljivu pobjedu (121:111) ostvarili su košarkaši Utah Jazza na gostovanju u Memphisu, ali domaći Grizzliesi su bili na rubu velikog preokreta nakon što su gosti sve do pet minuta prije kraja vodili, većim dijelom i s dvoznamenkastom prednošću.

Nakon trice Jordana Clarksona na kraju treće četvrtine momčad iz Salt Lake Cityja je u posljednjih 12 minuta ušla s 11 koševa prednosti (96:85). No, Grizzliesi su u samo dvije i pol minute zadnjeg perioda serijom 8:0 taj zaostatak sveli na tri ko&sc...